פוסטים אחרונים

השאירו פרטים וקבלו מדריך במתנה למאמנים:

5 דרכים להבאת לקוחות

Please reload

BL    G  360

"ניגע ב-100,000 מתאמנים תוך 3 שנים"

06/01/2018

אחרי שהתבשרנו כי רשת סטודיו הבוטיק תפתח 20 מועדוני פרימיום בשנת 2018 בישראל, יצאתי לראיין את מייסד הרשת והאיש מאחורי החזון לשיחה צפופה: שי אלנקרי.

 

 

 

מזל טוב על התרחבות הרשת, ספר לנו קצת על הקונספט

 

 

"תודה רבה. את רשת קונספט הקמתי כבר לפני 9 שנים והתחלנו ב-2008 עם מועדון קונספט בוטיק ראשון ברעננה שהתמחה בכל הנושא של אימוני כושר אישיים בקבוצות קטנות עד 5 מתאמנים. הייתה לי מטרה לספק את החוויה הכי קרובה לאימון אישי אבל בקבוצה קטנה ובמחיר המאפשר כמעט לכל אדם לקחת חלק בפעילות. לא הסתפקתי בזה, לאורך כל השנים בדקתי איך אני יכול להנגיש עוד את השיטה ואת הרעיון גם לקבוצה גדולה יותר של 12 או 15 מתאמנים. כעבור 6 שנים בשנת 2014 התרחבנו לסניף השני בפולג נתניה ושמתי לעצמי מטרה: להעביר את אותה ההרגשה של אימון אישי גם לקבוצה בגודל של 12 או 15 מתאמנים ו להפחית עוד את התשלום החודשי לכל מתאמן. ב-4 השנים האחרונות פיתחנו דרך וקונספט חדשני ששומר על הפרסונליות בכל אימון (ומסביב) לצד חדשנות בלתי פוסקת שהיא המפתח להצלחה. מבחינתי עד היום גם אם מגיעים 15 אנשים לשיעור קבוצתי הם עדיין ירגישו את היחס האישי והדרבון לאורך כל האימון."

 

ספר לנו על המטרות העסקיות שלך לשנים הקרובות

 

 

"בשנה הקרובה אנחנו מתכננים להתרחב ל-20 סניפים, תוך 3 שנים לפתוח 50 סניפים ועד 2023 להגיע ל-100 סניפי קונספט בישראל. המטרה המרכזית היא לגעת ולהשפיע חיובית על חייהם של 100,000 ישראלים שיתאמנו בקונספט. מפת פריסת הסניפים כוללת מרכז ופריפריה, מחיפה בצפון ועד באר שבע בדרום. "

 

 

 

 

 איפה ייפתחו הסניפים בחודשים הקרובים?

 

 

" בימים אלה אנחנו מנהלים מגעים עם עשרות יזמי ספורט ומדריכים שפוטנציאליים להיות זכייני הרשת. אנחנו מחפשים אנשים טובים ושאפתנים שיכולים להטמיע את השיטה שלנו בכל מקום בארץ. כרגע אני יכול לספר כי הסניפים הבאים שלנו ייפתחו בפתח תקווה, ראשון לציון, רעננה, חיפה ירושלים ובנווה צדק בתל אביב."

 

 

אילו שיעורים מיוחדים אפשר למצוא אצלכם?

 

 

"הקצב המסחרר של עולם הכושר לא מאפשר לנו לעמוד במקום אלא לייצר תכנים חדשים כמעט על בסיס חודשי. מידי רבעון אנחנו מפתחים אימונים חדשים ב-TRAINING CENTER  שלנו (מרכז ההכשרות), עם מערכי אימון מדוייקים ומבצעים הכשרות לצוותים שלנו ולמדריכים מכל הארץ. הדגש הוא על חוויה, חדשנות ומקצועיות. בין מגוון השיעורים הקיימים אפשר ליהנות משילובים מיוחדים של TRX  ופילאטיס, אימוני HIIT,  אימוני בוטקאמפ, אימונים מחזוריים, FLOW, אימוני TRX , אימונים פונקציונאליים,

 K-FEAT, אימוני SURFSET ועוד...

 

 

 

מה המניע העיקרי שלך כיזם לפתוח רשת סניפי סטודיו בוטיק?

 

 

"ב-9 השנים האחרונות אני חוקר וממפה את מה שעובד ומה שלא עובד בעולם הסטודיו. ראיתי סניפים רבים שנפתחים ורבים שנסגרים. חלקם מגיעים אליי לייעוץ, לקורסים שאני מעביר או מבקשים שאעזור להם במכירת הסטודיו הקיים. ניסיתי להבין את הסיבה המרכזית לכך שמאות סטודיואים בישראל נכשלים ונסגרים בכל שנה. זה לא רחוק מהסטטיסטיקות של העסקים הנסגרים בכל שנה בישראל. ניתחתי וחקרתי את כל הסיבות לכישלונות, וב-4 השנים האחרונות פיתחתי פורמולה מנצחת לניהול סטודיו מצליח. זה מערך מדוייק ומבוקר שמאפשר לאיש המקצוע לקחת את השיטה, להטמיע בעסק האישי ולהתעסק בעיקר בניהול העסקי והמקצועי של המקום מבלי לנסות מה עובד ומה לא...אני כבר ניסיתי הכל. המטרה שלי היא לגרום לכמה שיותר יזמי ספורט ומדריכים שפותחים את סטודיו חלמותיהם להרוויח יותר ולא להגיע למצב של 'התגלגלות' או סגירה.

אני חושב שלקפוץ למים כשאתה לא יודע לשחות זה לא הדבר החכם ביותר. זה שאפתני ומאתגר אבל אני מעדיף לקפוץ למים עם סירה ו- GPS  או איך שלא תקרא לזה שיכול לנווט אותי בבטחה.  בדיוק מהסיבה הזו הקמתי את רשת הסטודיו הראשונה בישראל במודל של זכיינות ייחודי ובפריסה ארצית. בית חם וקהילה עסקית שמפרה האחד את השני על בסיס חודשי, מאין בית לכל הסטודיואים בישראל. 

 

 

 איפה ימוקמו הסניפים שלכם?

 

 

"בכוונתנו להקים סניפים קטנים שימוקמו במרכזי הערים ובשכונות גדולות במתכונת של סטודיו בוטיק מקומי של 80 עד 300 מ'ר. בימים אלה אני נמצא בסיורים ברחבי הארץ למציאת לוקישיינים מעניינים עבורנו ועבור הזכיינים שלנו."

 

האני מאמין שלכם

 

"קונספט מייחסת את הצלחתה להיותה חברה משפחתית. מבחינתי צוות המשרד, המאמנים, הספקים, הלקוחות ושאר אנשי הקשר מהווים חלק מהמשפחה ושותפים מלאים בעשייה ובחזון הסטודיו. חווית האימון מעל הכל- המוטו בקונספט הנו

"smile! today you are stronger than yesterday" אנחנו מקפידים תמיד על גישה נעימה ומחויכת ללקוחות ועל סגנון עיצוב נעים, אנרגטי ומזמין. המטרה שלנו היא להוציא כל אדם במצב טוב יותר מהרגע בו פגש בנו".

 

 

 

ומה לגבי מודל הזכיינות?

 

 

 "לפני 4 שנים הייתי מוכן בעצמי לקנות זכיינות בתחום....לצערי לא נמצא כזה...נאלצתי ללמוד הכל לבד. שילמתי מאות אלפי שקלים ליועצים עסקיים וסמינרים שיעזרו לי להגשים את חלום 100,000 המתאמנים תוך 3 שנים. מבחינתי זה מודל הזכיינות המתבקש שאני הייתי מוכן לשלם עליו כשאני פתחתי את הסטודיואים הפרטיים שלי. זהו מודל זכיינות ראשון מסוגו בתחום הכושר בישראל, בו המטרה שלנו היא להוריד כמה שיותר התעסקויות הכרוכות בשיווק או בניית אסטרטגיות לעסק ולתת לזכיין לנהל ולאמן בשקט ועל פי שיטה תוך כדי הגדלת רווחים.

 התמיכה שלנו מאחורי הקלעים, הלימוד והמשפחתיות תאפשר לבעל העסק 'להתעסק' בלתת שירות טוב, להעביר אימונים מצוינים ולחסוך הרבה בהוצאות. מודל הזכיינות של קונספט בשונה למודלים המקובלים אינו לוקח נתח באחוזים מרווחי הזכיינים אלא דמי ניהול קבועים בכל חודש עבור הליווי השוטף בניהול העסק, אתר לימוד סגור מאחורי הקלעים, מפגשים קהילה חודשיים ושיווק שוטף של הסניף.

 

למודל הזכיינות של קונספט

 

לפייסבוק של שי אלנקרי

 

 

 

 

 

מאת: נועם שגיא

 

Share on Facebook
Please reload